E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
ca231023
20 жовтня відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Сумській області Андрія Фролкова з головою Сумської обласної ради професійних спілок Тетяною Євдокимовою.
Під час зустрічі обговорено стан соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях області та чинники, що призводять до його ускладнення. 
 
Голова обласної ради професійних спілок поінформувала, що порушення строків виплати заробітної плати залишається основною причиною ускладнення стану соціально-трудових відносин у колективах регіону. Однак за словами Тетяни Євдокимової, профспілки спрямовують зусилля на захист прав та законних інтересів найманих працівників.
Андрій Фролков поінформував про діяльність відділення та заходи, що вживаються на підприємствах, де існують розбіжності між сторонами соціально-трудових відносин.
Насамкінець зустрічі досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та своєчасного реагування на ускладнення стану соціально-трудових відносин у трудових колективах області.