E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
ca241023
Сьогодні відбулося організаційне засідання робочої групи з підготовки проєкту Закону України «Про соціальний діалог в Україні» (нова редакція), на якому учасники обговорили пропозиції щодо концепції змін до зазначеного Закону.
Голова НСПП Дмитро Кухнюк привітав учасників та зазначив, що амбітною ціллю робочої групи є перезавантаження законодавства про соціальний діалог, яке має бути дієвим, відповідати міжнародним стандартам та стане одним із факторів для швидкого повоєнного відновлення України.
А також наголосив на важливості активної участі та співпраці усіх членів робочої групи та закликав надати письмові пропозиції щодо концепції змін до Закону України «Про соціальний діалог в Україні».
Керівник апарату Роман Марчук повідомив про отримані пропозиції від членів робочої групи щодо оновлення законодавства про соціальний діалог та підкреслив, що після отримання усіх письмових пропозицій робоча група зможе перейти до обговорення концепції нової редакції Закону.
Перша заступниця Голови НСПП Світлана Запара підкреслила необхідність обговорення концептуальних аспектів з метою уточнення та акцентування уваги робочої групи на ключових моментах.
Присутні учасники робочої групи також долучилися до обговорення, зосередивши увагу, зокрема, на організаційних питаннях.
Наступне засідання робочої групи заплановано на 7 листопада.