E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
ca2410231
24 жовтня начальник відділення НСПП в Полтавській області Оксана Атаманюк взяла участь у роботі навчального семінару для голів територіальних та первинних профорганізацій Полтавської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.
На захід були запрошені представники Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА та Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.
Начальник відділення Оксана Атаманюк ознайомила присутніх із законопроєктом «Про колективні трудові спори» та розповіла про передумови його розробки, структуру та переваги. Звернула увагу на основні проблеми існуючої системи вирішення колективних трудових спорів та окреслила перспективи співпраці профспілки з відділенням задля поліпшення стану соціально-трудових відносин у закладах освіти області.
Також зазначила, що профспілка є однією з найчисельніших та одна з перших пройшла оцінку відповідності критеріям репрезентативності та згодом підтвердила свою репрезентативність на територіальному рівні.
Насамкінець Оксана Атаманюк відповіла на запитання слухачів, висловила вдячність за виявлений інтерес до роботи відділення та виразила готовність до подальшої співпраці.