E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
ca1511231
Відбулося засідання робочої групи з підготовки нової редакції Закону України «Про соціальний діалог в Україні», на якому обговорено ключові аспекти Зеленої Книги «На шляху до ефективного, впливового та інклюзивного соціального діалогу в Україні», проєкт Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Уряду Данії.
Перша заступниця Голови НСПП Світлана Запара як модератор робочої групи звернула увагу членів робочої групи на три сценарії соціального діалогу: сценарій А – існуюча система тристороннього соціального діалогу вдосконалена; сценарій Б – існуюча система тристороннього соціального діалогу, поширена на інші зацікавлені групи громадянського суспільства, - «тристороння плюс» та сценарій В – існуюча система тристороннього соціального діалогу демонтована і створена система соціального діалогу у форматі «двосторонній плюс».
Також було проаналізовано вищезазначені сценарії за критеріями значущості, інструментального аналітичного ефекту та операційної ефективності.
Голова НСПП Дмитро Кухнюк повідомив, що із врахуванням сучасних викликів буде переглянуто Зелену Книгу, розроблену міжнародними фахівцями у 2020 році, та з метою здійснення відповідних напрацювань залучено міжнародних експертів.
Після цього відбулося обговорення низки важливих питань, під час якого учасники висловили свої думки та конструктивні позиції.
На завершення зустрічі Голова НСПП Дмитро Кухнюк подякував за участь у робочій групі та висловив прохання надіслати до НСПП пропозиції у письмовому вигляді.