E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
ca201123
Сьогодні на базі Міжнародного навчального центру МОП у місті Турин (Італія) розпочався п’ятиденний тренінг на тему «Створення ефективних систем запобігання та вирішення трудових спорів», який проводить Міжнародна організація праці у рамках Проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».
Після тренінгу також відбудеться семінар «Оцінка інституцій врегулювання трудових спорів» та обговорення проєкту Закону «Про колективні трудові спори», зокрема, за участі старшого спеціаліста МОП з питань соціального діалогу та трудового права п. Лейо Сіббела.
До участі в заходах від Національної служби посередництва і примирення  запрошені Голова НСПП Дмитро Кухнюк, перша заступниця Голови Світлана Запара, керівник апарату Роман Марчук, начальник відділення НСПП у Волинській області Володимир Демидюк, начальник відділення НСПП в Кіровоградській області Оксана Крайносвіт, начальник відділення НСПП в Полтавській області Оксана Атаманюк, начальник відділення НСПП в Хмельницькій області Сніжана Паюк та начальник відділення НСПП в Черкаській області Оксана Євченко.