E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
pt1511231
14 листопада відділенням НСПП в Полтавській області спільно з Полтавським університетом економіки і торгівлі проведено засідання круглого столу присвяченого 25 річниці з дня утворення Національної служби посередництва і примирення. Тема заходу: «Розвиток соціального діалогу в умовах змін». 
У заході взяли участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, організацій профспілок та роботодавців, представники ВНЗ міста, трудові арбітри,  незалежні посередники НСПП та громадські організації.
Відкрила засідання начальник відділення Оксана Атаманюк, яка привітала присутніх та поінформувала про результати роботи відділення, напрацювання та досягнення за 25 років. Зазначила, що служба тісно співпрацює з владою, роботодавцями, профспілками, представниками позаштатного активу НСПП й волонтерськими організаціями, та наголосила на важливості ролі кожного в розвитку соціального діалогу на Полтавщині. 
Роботу фахівців відділення було високо оцінено, зокрема, подяками від Полтавської обласної ради відзначені головні спеціалісти відділення Олена Кротова та Олена Погуляй, грамотою Полтавської обласної ради профспілок, подякою Полтавської обласної профспілкової організації працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України – начальник відділення Оксана Атаманюк, подяками ГО «Інститут якості трудового життя» – Оксана Атаманюк та Олена Кротова.
Під час виступів учасники заходу висловили свою підтримку відділенню щодо продовження взаємодії відповідно до напрацьованого алгоритму попередження ускладнень стану соціально-трудових відносин в колективах, своєчасного і ефективного реагування на них на доконфліктних стадіях та поглибленні соціального діалогу з урахуванням змін у державі.pt151123
Також під час засідання відбулося урочисте вручення заохочувальних відомчих відзнак Національної служби посередництва і примирення. Зокрема, за вагомий особистий внесок у стабілізацію стану соціально-трудових відносин в Полтавській області подяками Національної служби посередництва і примирення нагороджені: голова Полтавської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України Микола Первак, викладач Національного університету «Полтавська політехніка ім. Ю.Кондратюка» Микола Лахижа, регіональний координатор Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Віталій Коноз та провідний спеціаліст відділення Світлана Чередник.
Насамкінець Оксана Атаманюк подякувала всім учасника за плідну співпрацю, високий професіоналізм та завірила, що спільні зусилля і надалі будуть спрямовані на поліпшення стану соціально-трудових відносин на підприємствах та розвитку соціального діалогу на Полтавщині.