E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
zkrp161123
16 листопада у Закарпатській обласній раді професійних спілок відбувся урочистий захід з нагоди 25-ї річниці утворення Національної служби посередництва і примирення.
У заході взяли участь фахівці відділення НСПП в Закарпатській області, Голова Закарпатської обласної ради професійних спілок Іван Зелінський, заступник голови облпрофради Магдалина Глушеня, Голова Закарпатської обласної ради профспілки машинобудівників та приладобудівників України, Голова Закарпатської обласної профспілкової організації працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, трудовий арбітр НСПП Василь Пазяк, завідувач прес-центром Закарпатської обласної ради професійних спілок Сергій Баранчиков.
Захід розпочався із вітального слова начальника відділення Романа Котлярова, який подякував керівникам профспілок за вагомий внесок у стабілізацію соціально-трудових відносин, сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), високий професіоналізм та забезпечення соціального спокою в області. Також наголосив, що в сучасних реаліях слід забезпечити чітку та стійку співпрацю між державою, роботодавцями, найманими працівниками та вживати всіх можливих заходів з метою недопущення зростання соціального напруження як в окремих трудових колективах, так і в суспільстві загалом.
Заступник начальника відділення Ольга Воловар озвучила результати  роботи відділення за 10 місяців поточного року та зазначила, що подолати проблемні питання в сфері соціально-трудових відносин неможливо без ефективного соціального діалогу.
Під час заходу відбулося вручення заохочувальних відомчих відзнак Національної служби посередництва і примирення. Так, за особистий вагомий внесок у стабілізацію стану соціально-трудових відносин в Закарпатській області, подяками НСПП нагородженні: Голова Закарпатської обласної ради професійних спілок Іван Зелінський,  Голова Закарпатської обласної ради профспілки машинобудівників та приладобудівників України, Голова Закарпатської обласної профспілкової організації працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, трудовий арбітр Національної служби посередництва і примирення Василь Пазяк.
Голова Закарпатської обласної ради професійних спілок у свою чергу відзначив  Почесними грамотами заступника начальника відділення Ольгу Воловар, головного спеціаліста відділення Олександра Моргентала та завідуючих інформаційно-консультаційними центрами НСПП в області. Подякував колективу відділення за співпрацю, високий професіоналізм та чітку громадянську позицію.
Насамкінець заходу Роман Котляров щиро подякував всім присутнім за плідну співпрацю та небайдужість до спільної справи.