E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
chrnvts201123
17 листопада у відділенні НСПП в Чернівецькій області відбувся день відкритих дверей, присвячений 25-ій річниці утворення Служби. У заході взяли участь представники профспілок та організацій роботодавців області, місцевих органів державної влади, науковці юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, арбітри, посередники та завідуючі інформаційно-консультаційними центрами НСПП в області.
З вітальним словом захід розпочав начальник відділення Ігор Шпак. Розповів про досягнення відділення за роки діяльності, подякувавши соціальним партнерам за плідну співпрацю. Зазначив, що за 25 років Служба пройшла славний шлях становлення і налагодження взаємодії із сторонами соціального діалогу.
Голова Федерації роботодавців Чернівецької області Микола Бузинський відзначив високий професіоналізм та наполегливість у реалізації державної політики у сфері розвитку соціального діалогу та вручив колективу відділення Почесну грамоту.
З вітальними словами також виступили представники Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича - доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри публічного права Руслана Гаврилюк та керівниця Лабораторії медіації, переговорів та арбітражу кафедри публічного права Лідія Нестеренко, які побажали колективу відділення плідної роботи, натхнення та досягнень заради спільної перемоги.
Голова Чернівецької обласної ради профспілок Володимир Барабах привітав фахівців відділення з ювілеєм та висловив щиру вдячність за конструктивну співпрацю у розвитку соціального діалогу.
Також до привітань приєднався заступник керівника апарату Чернівецької обласної державної адміністрації – Матвій Рендюк, нагородивши колектив відділення почесними грамотами за високі ділові та професійні якості.
В урочистій обстановці Ігор Шпак вручив головним спеціалістам відділення подяки НСПП за вагомий внесок у стабілізацію соціально-трудових відносин в Чернівецькій області. Зазначив, що фахівці відділення і надалі сприятимуть поліпшенню стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях області, побажав усім мирного неба, професіоналізму та відданості справі.