E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

mk201123

17 листопада відділенням НСПП в Миколаївській області проведено засідання круглого столу, присвяченого 25-ій річниці з дня утворення Національної служби посередництва і примирення. У заході взяли участь заступник директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної воєнної адміністрації Юлія Нечет, голова Миколаївської обласної ради профспілок Любов Онищенко, голови галузевих обласних профспілкових організацій, трудові арбітри та незалежні посередники НСПП.

З вітальним словом засідання розпочала начальник відділення Наталія Жуковська. Зазначила, що Служба тісно співпрацює з владою, роботодавцями, профспілками, представниками позаштатного активу НСПП та наголосила на важливості ролі кожного в розвитку соціального діалогу на Миколаївщині. Розповіла про підготовку законопроєкту «Про колективні трудові спори» та нової редакції Закону України «Про соціальний діалог в Україні». Наголосила, що  введення їх в дію сприятиме ефективнішому вирішенню трудових спорів, розвитку соціального діалогу на усіх його рівнях – національному, галузевому та локальному, забезпечуватиме створення нових можливостей для ефективної взаємодії сторін соціального діалогу та розвитку соціально-трудових відносин, запобіганню та вирішенню колективних трудових спорів як в умовах воєнного стану так і в мирний час.

Також Наталія Жуковська повідомила, що з нагоди 25-річчя НСПП у межах проєкту «Власна марка» відбулося спецпогашення поштової марки та конверта Служби.

Під час засідання відбулося урочисте вручення відзнак НСПП. Зокрема, за вагомий особистий внесок у стабілізацію стану соціально-трудових відносин в Миколаївській області подяками НСПП нагороджені: заступник директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної воєнної адміністрації - незалежний посередник НСПП Юлія Нечет,  голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, трудовий арбітр НСПП Світлана Начинова тазаступник голови Миколаївської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Оксана Смалько.

Наприкінці заходу всі учасники круглого столу висловили свої привітання та подякували за позитивний досвід співпраці з відділенням.