E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
ky23112317 листопада відділенням НСПП в місті Києві та Київській області   проведено засідання круглого столу «Соціальний діалог – стан та перспективи розвитку».
У засіданні взяли участь представники Київської міської ради профспілок, Київської обласної організації профспілки працівників культури України, Вільної профспілки медичних працівників України.
Начальник відділення Олег Судоплатов привітав присутніх із 25-річчям утворення НСПП та зосередив увагу на питанні соціального діалогу. Зокрема, його здійсненні в умовах воєнного стану, перспективі розвитку та удосконаленні законодавства про соціальний діалог.
Також було підкреслено, що Службою напрацьовано вагомий досвід попередження та вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).
В урочистій обстановці заступнику начальника відділення Марії Глуховій та голові Вільної профспілки медичних працівників України, заступнику голови Конфедерації вільних профспілок України, трудовому арбітру Олегу Панасенку оголошено Подяку НСПП за вагомий особистий внесок у стабілізацію соціально-трудових відносин в місті Києві та Київській області, сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), високий професіоналізм та з нагоди 25-ї річниці утворення Національної служби посередництва і примирення.
До вітальних слів долучилися представники профспілок, які відзначили вагомий внесок відділення у налагодженні соціальної стабільності в місті Києві та Київській області.
Зокрема Київська міська рада профспілок нагородила НСПП та відділення грамотами за багаторічну успішну співпрацю з профспілками, виконання на високому професійному рівні покладених державою функцій щодо сприяння своєчасному вирішенню колективних трудових спорів, запобігання їх виникненню, здійснення посередництва у їх вирішенні, вагомий внесок у поліпшення стану соціально-трудових відносин, розвиток соціального діалогу в м. Києві та з нагоди 25 річниці утворення Національної служби посередництва і примирення.
На завершення засідання Олег Судоплатов подякував профспілкам за плідну співпрацю задля досягнення соціальної стабільності у трудових колективах міста Києва та Київської області.
Відділення у межах повноважень й надалі продовжуватиме роботу, спрямовану на поліпшення стану соціально-трудових відносин у колективах підприємств, установ та організацій та своєчасне врегулювання розбіжностей між найманими працівниками та роботодавцями.