E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

myk23112323 листопада у рамках Угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Миколаївській області та Миколаївською обласною радою профспілок, відбулось 45 засідання Громадського університету правових знань. Учасниками заходу стали начальник відділення НСПП Наталія Жуковська, позаштатний актив НСПП та профспілковий актив області.
Захід розпочався із вступного слова завідувача відділом з організаційних питань Миколаївської обласної ради профспілок Наталії Євстаф’євої.
Начальник відділу гігієни праці та атестації умов праці на робочих місцях Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Юлія Пономарьова розповіла про психосоціальну підтримку на робочому місці задля збереження ментального здоров’я працівників і продуктивності праці в умовах дії воєнного стану та у післявоєнний час.
Наталія Жуковська зауважила, що попри воєнні дії українці продовжують працювати. Стрес, психологічні травми й інші проблеми, з якими стикаються працівники, не лише погіршують якість їхнього життя, але і знижують продуктивність праці, підвищують ризики нещасних випадків на роботі.
Представник міжнародної гуманітарної допомоги «The HALO TrusT» Ілля Перцович за допомогою презентаційних матеріалів провів навчання ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами.
Учасники засідання Громадського університету правових знань висловили вдячність за проведений захід.