E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Сенько Н.І., завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Закарпатській області

28 квітня 2015 року під головуванням заступника начальника головного управління Пенсійного фонду в Закарпатській області Король Т.І. проведено селекторну нараду з райдержадміністраціями, міськвиконкомами з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу, в якій взяла участь завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Відділення НСПП в Закарпатській області Сенько Н.І.

З інформацією щодо заборогованості із виплати заробітної плати найманим працівникам в розрізі адміністративних районів області виступив заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Апшай Ф.В., який зосередив свій виступ на причинах наявності заборгованості на підприємствах, установах, організаціях області та вжиті заходи щодо її погашення, а також звернув увагу учасників наради, що згідно оперативних даних станом на 27.04.2015 року заборгованість із виплати заробітної плати в цілому по області зросла на 308,7 тис.гривень за рахунок появи нових підприємств-божників Ракошинської філії сільськогосподарського товариства ім. Шевченка Мукачівського району, ТОВ «Сауляк» Рахівського району та зростання заборгованості по підприємствах КП «Уж-енергія», редакції газети «Ужгород» та Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аперопорт Ужгород» м. Ужгорода; лінійно-виробничої диспечерської станції «Дубриничі» та ремонтно-будівельного управління «Прикарпатзахідтранс» Перечинського району; Мукачівського учбово-виробничого підприємства «УТОС», агропромислового підприємства «Радгосп-завод «Мукачівський» м. Мукачево; ДП «Великолазівський» Ужгородського району. В цілому заборгованість по області по економічно-активних підприємствах становить 4,3 млн. грн. З 01.05.2015 року на сайті Міністерства соціальної політики будуть висвітлюватися підприємства-боржники із виплати заробітної плати найманим працівникам, – повідомив виступаючий.

На закінчення доповідач зобов’язав райдержадміністрації та міськвиконкоми вжити всі необхідні заходи для погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу та недопущенню зростання заборгованості, об’єктивно проводити моніторинг підприємств-боржників та надавати своєчасно інформацію для оперативного реагування органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Матеріали комісії розглянуті на нараді у Відділенні НСПП та прийняті до уваги для подальшого використання в роботі по запобіганню виникнення колективних трудових спорів та врегулювання соціально-трудових відносин у трудових колективах області на доконфліктній стадії.