E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

О. Петренко, заступник начальника – завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Черкаській області

23 квітня 2015 року відбулося чергове засідання тимчасової комісії Черкаської обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат (далі – Комісія) під керівництвом першого заступника голови Черкаської ОДА Горобця Вячеслава Вікторовича. В роботі Комісії взяли участь заступники начальників Департаменту соціального захисту населення, Головного управління фіскальної служби України та Головного управління пенсійного фонду України в Черкаській області, представники обласної прокуратури, Головного управління юстиції, управління виконавчої служби області, Федерації профспілок області та начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Черкаській області (далі – Відділення) С. Власенко. Також, до роботи Комісії були запрошені міський голова м. Ватутіне та заступники міських голів міст Черкаси і Звенигородка.

Головуючий ознайомив членів Комісії зі станом соціально-трудових відносин у трудових колективах області, відзначив значну суму заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях області, що перевищила на початок 2015 року 22 млн. грн., і відмітив повільне її зменшення упродовж І кварталу поточного року. Було зазначено, що найбільше боргів накопичили підприємства-банкрути, в той час як на економічно активні підприємства припадає лише 45% суми заборгованості із виплати заробітної плати.

Стосовно стану погашення заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах-банкрутах доповідав заступник начальника відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції в Черкаській області Хакало Д.А., який відзначив складний стан з погашенням заборгованості із виплати заробітної плати на цих підприємствах, що пов’язано зі складністю процедури реалізації їх майна або його відсутністю, та спрогнозував можливі позитивні зрушення лише у четвертому кварталі поточного року.

Про стан на економічно неактивних підприємств області, Комісію проінформував заступник начальника Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Шимчук О.І.

Для детального розгляду стану економічно активних підприємств, що мають суттєву заборгованість із виплати заробітної плати, Комісією було заслухано директора Ватутінського комунального виробничого підприємства «Водоканал» та директора дочірнього підприємства НАК «Надра України» «Центрукргеологія».

В своєму коментарі начальник відділення НСПП в Черкаській області С.Г. Власенко повідомив членам Комісії про те, що стан соціально-трудових відносин на обох підприємствах перебуває на обліку відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів. У зв’язку з не вирішенням питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати та своєчасної виплати поточної заробітної плати, наймані працівники Ватутінського комунального виробничого підприємства «Водоканал» висунули роботодавцю вимоги щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати та виплати поточної заробітної плати та ініціювали вступ у колективний трудовий спір. Відповідне подання про реєстрацію колективного трудового спору направлено Відділенням до Національної служби посередництва і примирення.

За результатами засідання Комісії, С.Г. Власенко проінформував працівників Відділення про результати її роботи та прийняті рішення.