E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Оксана Клепач, заступник начальника відділення НСПП в Запорізькій області - завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування

17 листопада 2014 року у приміщенні Запорізької обласної ради відбулися урочисті заходи з нагоди 16-ої річниці від дня утворення Національної служби посередництва і примирення, в яких, окрім працівників відділення НСПП в Запорізької області, взяли участь арбітри, посередники, завідувачі інформаційно-консультаційних центрів НСПП та соціальні партнери.

У своєму виступі начальник відділення Сергій Четвертак привітав присутніх зі святом, побажав їм подальших успіхів у справі посередництва та сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), стабілізації соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях Запорізької області, а також підвів підсумки роботи Відділення з моменту утворення.

Зокрема, він зазначив, що завдяки утворенню Національної служби посередництва і примирення з 1998 року в Україні поступово сформувалась система вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), примирення і посередництва, трудового арбітражу, яка відіграє важливу роль у сприянні поліпшенню трудових відносин та запобіганні виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Так, за час діяльності Відділення сприяло вирішенню 56 колективних трудових спорів (конфліктів), для вирішення яких було проведено 37 засідань примирних комісій та 21 засідання трудових арбітражів. Завдяки постійній співпраці Відділення з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, профспілковими організаціями та об’єднаннями роботодавців вдалось вирішити 53 зареєстрованих колективних трудових спорів, при цьому було задоволено 139 (93%) вимог найманих працівників.

В своєму виступі Сергій Четвертак приділив значну увагу роботі працівників позаштатних інституцій НСПП щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та подякував їм за проведену роботу. В цілому, на громадських засадах в Запорізькій області працюють 17 трудових арбітрів та 5 незалежних посередників НСПП, діє 28 інформаційно-консультаційних центрів НСПП.

Наприкінці свого виступу начальник Відділення висловив надію, що завдяки спільним зусиллям НСПП та інших зацікавлених структур, зокрема місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, профспілок та роботодавців, на підприємствах Запорізької області вдасться забезпечити соціальну злагоду між сторонами соціально-трудових відносин.

Під час заходу представники позаштатних інституцій НСПП привітали працівників служби з професійним святом та відмітили вагомий внесок НСПП та Відділення у налагодженні соціальної стабільності в Запорізькій області.