E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Дмитро Культін, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Рівненській області

Рівне 19.1117 листопада 2014 року у місті Рівному відбулось чергове засідання спільної консультаційно-експертної ради відділення Національної служби посередництва і примирення в Рівненській області, Федерації профспілок та об’єднання організацій роботодавців області. У засіданні ради, окрім постійних її членів, взяли участь заступник голови Рівненської обласної ради Степан Павлюк, начальник організаційного відділу Рівненської ОДА Анатолій Швець, заступник директора департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА Олексій Шамак, завідувачі інформаційно-консультаційних центрів НСПП, трудові арбітри НСПП, представники галузевих профспілок.

Відкрив засідання голова консультаційно-експертної ради – начальник відділення НСПП в Рівненській області Микола Красько. У зв’язку із 16-ою річницею від дня утворення Національної служби посередництва і примирення, на засіданні ради М. Красько озвучив привітання Голови Національної служби посередництва і примирення Олександра Ярославовича Окіса та висловив щиру вдячність соціальним партнерам за спільну роботу у напрямі поліпшення соціально-трудових відносин та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

У своєму виступі він поінформував присутніх про результати діяльності Національної служби посередництва і примирення та відділення НСПП в Рівненській області за 16 років. Крім того, М. Красько висвітлив загальний стан соціально-трудових відносин в області та необхідні заходи по його поліпшенню. На засіданні ради було затверджено запропонований план роботи на листопад-грудень 2014 року.

Заступник голови Рівненської обласної ради Степан Павлюк відмітив зростання авторитету відділення НСПП в Рівненській області серед сторін соціально-трудових відносин. У цей складний для держави період роль Служби набуває все більшого значення. С. Павлюк висловив побажання продовжувати плідну роботу, спрямовану на вирішення спірних питань у трудових колективах.

На засіданні ради за вагому участь у роботі по запобіганню виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння своєчасному їх вирішенню, проявлену ініціативу та з нагоди 16-ої річниці Національної служби посередництва і примирення були нагороджені працівники відділення НСПП в Рівненській області, завідувачі інформаційно-консультаційних центрів НСПП, трудові арбітри НСПП відзнаками Національної служби посередництва і примирення, Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради.