E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Сектор аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Миколаївській області

Миколаїв 5.1131 жовтня 2014 року у приміщенні Миколаївської обласної ради професійних спілок відділенням НСПП в Миколаївській обласні (далі –Відділення) проведена нарада-семінар на тему "Підведення підсумків роботи відділення НСПП в Миколаївській області за 9 місяців 2014 року", в якій взяли участь трудові арбітри НСПП, незалежні посередники НСПП, профспілковий актив області, працівники відділення НСПП.

Відкриваючи захід, начальник Відділення Оксана Євченко, представила нових арбітрів Володимира Костика, голову Миколаївської обласної об’єднаної організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби та Тараса Волкомора, адвоката юридичної консультації Заводського району міста Миколаєва Миколаївської обласної колегії адвокатів, які у жовтні поточного року пройшли навчання на базі Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.

Підведення підсумків роботи Відділення за 9 місяців 2014 року проаналізувала Світлана Загребайленко, завідувач сектору аналітично-інформаційної роботи та прогнозування. Відділення у звітному періоді сприяло врегулюванню 13 чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин на 8 підприємствах із загальною чисельністю 1768 працівників та 3 колективних трудових спорів, безпосередніми учасниками яких стали 1145 працівників.

Упродовж 9 місяців 2014 року Відділенням вивчався стан соціально-трудових відносин в трудових колективах підприємствах, установ, організацій всіх форм власності, які відносяться до різних галузей економіки області, з метою запобігання виникненню соціального напруження та сприяння вирішенню наявних розбіжностей.

На виконання пункту 4 наказу НСПП №67 від 03 жовтня 2014 року про підготовку, підвищення посередників та арбітрів, трудовим арбітрам НСПП було надано можливість обмінятися враженнями щодо проведення навчання та підвищення кваліфікації. В обговоренні взяли участь Володимир Костик, Тарас Волкомор, Любов Онищенко та Оксана Валецька, які відмітили високу підготовку та професіоналізм організаторів навчання та лекторського складу, а також надали пропозиції та висловили побажання щодо покращення навчального процесу.