E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

div style="text-align: justify;">Світлана Гойсан, головний спеціаліст відділення НСПП в Івано-Франківській області
Івано-Франківськ 5.1130 жовтня 2014 року в приміщенні відділення Національної служби посередництва і примирення в Івано-Франківській області відбулася нарада-семінар з трудовими арбітрами та незалежними посередниками НСПП.
З вступним словом виступив начальник відділення Р. Баб‘юк. Він підсумував результати роботи Відділення за січень-вересень 2014 року та поінформував про стан соціально-трудових відносин на підприємствах області. У своєму виступі начальник зазначив, що основне значення для зниження конфліктогенності між сторонами соціально-трудових відносин відіграють заходи направлені на запобігання виникненню трудових спорів (конфліктів), про що свідчать результати роботи Відділення у 2013 та поточному році. Головний спеціаліст С. Гойсан, доповіла про стан соціально-трудових відносин на найбільш конфліктогенних підприємствах області, зокрема: ВАТ «Пресмаш» та дочірніх підприємствах «Івано-Франківського облавтодору»: Філії «Мостова експлуатаційна дільниця», Філії «Івано-Франківське дорожньо-експлуатаційне управління» та Філії «Івано-Франківський спеціалізований кар’єр».
У нараді-семінарі також взяли участь: Палій М.Р. – правовий інспектор Обкому профспілки працівників охорони здоров`я, трудовий арбітр НСПП; Олексин В.В. – голова Обласної організації профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей, незалежний посередник НСПП; Вівчаренко О.А. – заступник директора Юридичного інституту Прикарпатського університету, трудовий арбітр НСПП; Багай Н.О. – викладач Юридичного інституту Прикарпатського університету, трудовий арбітр НСПП; Гураль У.Р. – начальник юридичного відділу Ради профспілок області та спеціалісти Відділення.
Набутими знаннями та позитивними враженнями з присутніми поділився Вівчаренко Олег Антонович, який підвищував свій кваліфікаційний рівень на базі Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.
Учасники наради-семінару обмінялися досвідом вирішення конфліктних ситуацій зі сторонами соціального діалогу на підприємствах, в установах та організаціях Івано-Франківської області та визначили основні напрямки подальшої співпраці.