E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Сектор аналітично-інформаційної роботи і прогнозування відділення НСПП у Вінницькій області


27 жовтня 2014 року відбулась робоча зустріч завідувача сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП у Вінницькій області О. Столяренко із секретарем комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, своєчасної виплати пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Вінницької міської ради Т. Тарнавською.

У ході зустрічі О. Столяренко поінформувала про результати діяльності Відділення за 9 місяців 2014 року, зазначивши, що одним із основних напрямів діяльності Відділення є сприяння поліпшенню стану соціально-трудових відносин та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), які здійснюються у взаємодії з органами влади та місцевого самоврядування.

У ході зустрічі сторони проаналізували стан та динаміку погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах м. Вінниці, що мають найбільшу заборгованість із виплати заробітної плати перед найманими працівниками. Зокрема, це економічно активні підприємства міста Вінниця (ВОП «Дніпроцивільпромбуд», ДП «Подільське управління капітального будівництва МОУ», Вінницький інститут МАУП, ВФ «Вінницька картографічна фабрика» ДП «Центр державного земельного кадастру», ДП «Вінницький облавтодор»). Основну увагу було приділено ПАТ «Південьзахідшляхбуд» м. Вінниця, Вінницький інститут МАУП стан соціально-трудових відносин яких взято на облік Відділення з метою здійснення заходів щодо запобігання виникненню КТС(К).

У питанні погашення боргів із виплати заробітної плати окрема увага була приділена ПАТ «Південьзахідшляхбуд» м. Вінниця. Стан соціально-трудових відносин вказаного підприємства нестабільний у зв’язку наявною заборгованістю із виплати заробітної плати найманим працівникам, а також застосуванням практики неповного робочого часу (триденний робочий тиждень). Однак, у ході зустрічі було акцентовано увагу на тому, що на сьогодні на підприємстві зафіксовано часткове погашення боргу, на підставі чого можна спрогнозувати ймовірність стабілізації стану СТВ у трудовому колективі підприємства.

За результатами проведеної зустрічі та аналізу стану соціально-трудових відносин у трудових колективах підприємств міста Вінниці у Відділенні проведено робочу нараду та ознайомлено спеціалістів з результатами розглянутих на зустрічі питань, які будуть враховані при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста.