E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Відділення НСПП в Рівненській області

23 жовтня 2014 року у місті Рівному в Федерації професійних спілок Рівненської області відбулась нарада-семінар Рівненської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу на тему «Колективні договори та робота профспілок в умовах фінансово-економічної кризи». У нараді-семінарі взяли участь голова Федерації професійних спілок Рівненської області Микола Шершун, голова Рівненської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Віктор Грибок, заступник начальника відділення НСПП в Рівненській області – завідувач сектора правового забезпечення Володимир Ігнатенко, представники районних та первинних профспілкових організацій галузевої профспілки.

Учасники наради-семінару обговорили сучасний стан економіки області та галузі сільського господарства, проблеми, з якими стикаються агроформування в умовах фінансово-економічної кризи.

Зокрема, головою Федерації профспілок області М. Шершуном відмічено складний стан економіки області та наголошено, що для його поліпшення необхідна консолідація всіх гілок влади за участю профспілок та громадськості. Окрім цього, він проінформував присутніх про укладення регіональної угоди між обласною державною адміністрацією, обласною радою, Федерацією профспілок області та об’єднанням роботодавців області, активізацію роботи профспілок по укладенню колективних договорів та забезпеченню їх виконання.

Заступник начальника відділення НСПП в Рівненській області – завідувач сектора правового забезпечення В. Ігнатенко у своєму виступі підкреслив, що питання поліпшення стану соціально-трудових відносин в умовах фінансово-економічної кризи у значній мірі залежить від активізації профспілкового руху в питаннях укладення та виконання положень Генеральної, галузевих, регіональної угод, а також колективних договорів.

Враховуючи наміри Рівненської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу здійснити оцінку відповідності критеріям репрезентативності, В. Ігнатенко на нараді-семінарі надав її учасникам роз’яснення щодо порядку її проведення.