E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Олександр Німченко, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Херсонській області

З метою об’єднання спільних зусиль, спрямованих на поліпшення стану соціально-трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння їх своєчасному вирішенню 15 серпня 2014 року між управлінням з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації та відділенням Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області підписано Угоду про співпрацю.

Слід зауважити, що тісна співпраця між управлінням з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації та відділенням Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області розпочалася із суттєвого ускладнення стану соціально-трудових відносин і як наслідок реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками та Херсонською обласною комунальною аварійно-рятувальною службою, яка перебуває у підпорядкуванні управління. Тоді, завдяки активному сприянню Відділення вдалося швидко вирішити вищевказаний колективний трудовий спір.

Підписаною Угодою передбачені різноманітні форми співпраці, зокрема:

– здійснення взаємного обміну інформацією про стан соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях з метою своєчасного реагування на можливе погіршення стану соціально-трудових відносин;

– запровадження спільного моніторингу стану виплати заробітної плати на підпорядкованих управлінню підприємствах, в установах, організаціях, з метою прогнозування можливого загострення соціально-економічної ситуації та вжиття невідкладних заходів з боку відділення НСПП по їх усуненню.

– надання результів прогнозу відділення НСПП управлінню з метою вжиття відповідних заходів по запобіганню виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).

– підготовка відділенням НСПП пропозицій щодо вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

– спільне формування зворотного зв’язку із сторонами соціально-трудових відносин з метою розробки ефективних заходів щодо вирішення розбіжностей між ними.

– залучення сторін цієї угоди до проведення семінарів, нарад тощо.

Після підписання Угоди в.о. начальника відділення НСПП – завідувача сектора правового забезпечення Мирошниченком В.Ю. та начальником управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації Сулімовим О.С. обговорено плани щодо реалізації положень Угоди найближчим часом.