E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

О. Столяренко, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП у Вінницькій області


У рамках взаємодії відділення НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) та Вінницької обласної державної адміністрації в питаннях забезпечення стабільності стану соціально-трудових відносин у липні 2014 року відбулася робоча зустріч голови Вінницької ОДА Олійника А.Д. та начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області Андрущака І.І.

Начальник Відділення поінформував голову Вінницької обласної державної адміністрації про діяльність Відділення із запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та їх вирішення і при цьому зазначив, що дієвим методом попередження конфлікту є ефективний досвід співпраці Відділення з усіма зацікавленими органами, а позитивний результат діяльності Відділення при вирішені колективних трудових спорів (конфліктів) у значній мірі залежить від рівня взаємодії Відділення з Вінницькою обласною державною адміністрацією, районними державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування профспілками та сторонами соціально-трудових відносин.

Попередньо ознайомившись та проаналізувавши звіти про діяльність Відділення за 2013 р. та перше півріччя 2014 р. Голова Вінницької обласної державної адміністрації в цілому позитивно оцінив роботу Відділення щодо правового супроводу та сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), запобігання їх виникненню, разом з тим акцентував увагу на активізації роботи Відділення щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) безпосередньо на підприємствах, використовуючи таку форму роботи як службові відрядження у райони області. Сторони обговорили динаміку стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях Вінницької області станом на 01 липня 2014 року та прогноз можливого стану соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах, в установах, організаціях Вінницької області у ІI півріччі 2014 року, підготовлений Відділенням .

З метою покращення стану соціально-трудових відносин, було обговорено проблему погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях області та методи впливу на керівників цих підприємств через обласну та районні державні адміністрації з метою напрацювання чіткої схеми роботи у формі інформування Відділення про результати проведених заходів.

За підсумком зустрічі було досягнуто домовленості щодо поглиблення і розширення співпраці у сфері соціально-трудових відносин, направлену на збереження соціальної стабільності в області, а також надання Відділенням пропозицій щодо покращення співпраці з Вінницькою обласною державною адміністрацією.

За результатами зустрічі у Відділенні було проведено виробничу нараду, на якій працівникам дано конкретні доручення щодо активізації роботи по відповідних напрямах.