E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Відділення НСПП в Рівненській області

03 липня 2014 року у приміщенні Федерації профспілок Рівненської області відбулося п’яте засідання Ради Федерації профспілок області, у якому взяв участь голова Федерації профспілок України Г.В. Осовий, голови обласних галузевих організацій профспілок та ряду первинних профспілкових організацій. На запрошення Федерації профспілок області, у роботі засідання Ради взяв участь заступник начальника відділення НСПП в Рівненській області В.М. Ігнатенко.

Одними з головних питань, які розглядалось на засіданні, були Стратегія модернізації ФПУ, її членських організацій і завдання профспілок щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів працюючих в сучасних умовах.

У своєму виступі голова Федерації профспілок України Г. Осовий, довів до відома присутніх основні напрями роботи Федерації профспілок України, зокрема: щодо укладення Генеральної угоди, збереження майна, яке належить профспілкам, вирішення нагальних питань профспілок областей, а також окреслив першочергові завдання, що стоять перед профспілками, серед яких розвиток соціального діалогу репрезентативних профспілок та роботодавців, оцінку відповідності критеріям репрезентативності яких здійснює Національна служба посередництва і примирення.

На засіданні особливо жваво обговорювалося питання завдань профспілок щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів працюючих в сучасних умовах. У ході обговорення, голова обласної організації профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства В. Давидюк зосередив увагу присутніх на ситуації на ДП „Рівненський автомобільний ремонтний завод”, наймані працівники якого перебувають у колективному трудовому спорі, а також на підприємствах шляхового господарства області, де має місце заборгованість із виплати заробітної плати працівникам та неповна зайнятість працюючих. Відділенням НСПП в Рівненській області запропоновано обговорити в первинних профспілкових організаціях шляховиків питання вирішення розбіжностей шляхом примирних процедур у колективних трудових спорах (конфліктах).

Голова Федерації профспілок Рівненської області М. Шершун відмітив значну позитивну роль взаємодії Федерації профспілок області з відділенням НСПП в Рівненській області у питаннях забезпечення соціального діалогу соціальних партнерів на територіальному рівні, стабільного стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях області.