E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Травень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Сектор аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Кіровоградській області

Кіровоград 16.0611 червня 2014 року, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області М. Рішняк (далі – Відділення), заступник начальника Відділення – завідувач сектора правового забезпечення О. Крайносвіт та завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Відділення А. Коткова, взяли участь в урочистому засіданні 9-го пленуму Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України (далі - обласна профспілка), присвяченому 75-річчю її заснування.

У засіданні взяли участь В. Атаманчук, заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, І. Владов, заступник голови Кіровоградської обласної ради, В. Миронов, завідувач відділу організаційної роботи ЦК профспілки працівників освіти і науки України, С. Петров, голова Федерації профспілок Кіровоградської області, С. Скалько, голова Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, депутати Кіровоградської обласної ради, голови районних та міських організацій профспілок області, ветерани, засоби масової інформації та інші.

С. Скалько, ознайомила запрошених з історією становлення обласної профспілки, цікавими історичними подіями та фактами. Зокрема, звернула увагу присутніх на те, що обласна профспілка є найбільш чисельною та об’єднує у своїх лавах третю частину усіх членів профспілок Федерації профспілок Кіровоградської області. Структурно до складу обласної профспілки входять – 21 районна та 4 міські профспілкові організації, 814 первинних профспілкових організацій, членами яких є 39 268 працівників освіти.

Учасникам засідання було презентовано фільм: «75 років від дня заснування Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України», в якому було акцентовано увагу на ефективній взаємодії Відділення з обласною профспілкою, зокрема в питаннях сприяння вирішенню колективних трудових спорів у містах Світловодську та Знам’янки Кіровоградської області.

В. Атаманчук, вітаючи членів профспілок з цією знаменною датою в суспільному житті області зазначила, що на сьогодні обласна профспілка є однією з провідних профспілкових організацій та рушійною силою розвитку громадянського суспільства в області. Акцентувала увагу на тому, що саме дана обласна профспілка є прикладом поєднання зусиль профспілок, громади та органів державної влади, що є основою забезпечення високого рівня соціального діалогу.

З вітальними словами до учасників урочистого засідання звернулися І. Владов, С. Петров, голови районних та міських організацій профспілок області та інші.

М. Рішняк, вітаючи із визначною подією, вручив подяку Національної служби посередництва і примирення колективу обласної профспілки за активне соціальне партнерство у запобіганні виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) і розвиток соціального діалогу в Україні.