E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Богословська О., головний спеціаліст сектора правового забезпечення відділення НСПП у Вінницькій області

 

З метою підвищення рівня правової культури та популяризації роботи Національної служби посередництва і примирення 08 жовтня 2015 року заступник начальника відділення НСПП у Вінницькій області – завідувач сектора правового забезпечення Б. Мусієнко взяв участь у заходах до Дня юриста, що проводилися у Донецькому національному університеті у м. Вінниця.


Б. Мусієнко привітав викладачів та студентів юридичного факультету з Днем юриста та виступив із доповіддю «Основні завдання та функції Національної служби посередництва і примирення», у ході якої ознайомив слухачів з повноваженнями НСПП, акцентувавши увагу на основних функціях і завданнях, та здійснив огляд основних нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).


Оскільки присутніх цікавило, як виникають колективні трудові спори (конфлікти), як відбувається збір підписів та реєстрація, як вирішуються колективні трудові спори (конфлікти) на практиці, Б. Мусієнко ознайомив їх із роботою відділення НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) та навів приклади успішного сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів). Також, присутніх було ознайомлено із Бюлетенем НСПП.


Крім того, було проведено зустріч з керівництвом юридичного факультету, у ході якої було обговорено проект договору про співпрацю у рамках підвищення рівня правової освіти та основні напрямки співпраці. По завершенню зустрічі було досягнуто домовленості щодо проведення спільних науково-практичних заходів та проведення навчальної практики студентів юридичного факультету Донецького національного університету у м. Вінниця на базі Відділення.