E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Сніжана Єськова, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Харківській області

 

Відділення НСПП в Харківській області продовжує активну співпрацю з Харківським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з метою поширення серед громадськості правових знань з питань застосування Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

30 вересня 2015 року у приміщенні відділення проведено заняття для слухачів II курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціалізаціями «Управління державними інституціями» та «Регіональне управління та місцеве самоврядування».

У ході занять перед слухачами вищого учбового закладу з лекцією на тему «Основні напрямки діяльності Національної служби посередництва і примирення» виступила заступник начальника відділення НСПП в Харківській області – завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Г.С. Клочко, яка детально ознайомила із такими напрямками роботи НСПП як сприяння вирішенню колективних трудових спорів, запобігання їх виникненню, прогнозування розвитку соціально-трудових відносин та забезпечення здійснення соціального діалогу. Викладений матеріал проілюстровано прикладами здійснення посередництва і примирення під час вирішення колективних трудових спорів із практики роботи відділення НСПП в Харківській області. Також у ході лекції був висвітлений такий напрямок роботи відділення як проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні відповідно до положень Закону України «Про соціальний діалог в Україні».

Наприкінці занять відбулось жваве обговорення окреслених в лекціях питань.

Фахівці відділення налаштовані і в подальшому здійснювати активну діяльність у напрямі інформування громадськості, висвітлення інформаційних матеріалів, які стосуються діяльності Національної служби посередництва і примирення, виконання Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та Закону України «Про соціальний діалог в Україні».