E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua


О. Вітровий, головний спеціаліст сектора правового
забезпечення відділення НСПП в Хмельницькій області


30 вересня 2015 року в приміщенні Хмельницької обласної державної адміністрації, під головуванням першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації В. Процюка, відбулось спільне засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат і робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, у якому взяли участь голови райдержадміністрацій, міські голови, керівники підприємств-боржників, представники правоохоронних органів, представники засобів масової інформації та начальник відділення НСПП в Хмельницькій області (далі – Відділення) Т. Бабич. 


Перший заступник голови облдержадміністрації В. Процюк зазначив, що за сумою боргу область посідає 6 місце серед регіонів України, але вже у вересні поточного року працівникам підприємств-боржників виплачено понад 4 млн. грн. заборгованої заробітної плати. Станом на 28 вересня поточного року залишається невиплачений борг із заробітної плати по області у сумі 6,8 млн. грн. на 26 підприємствах, у тому числі на 13 економічно-активних підприємствах – 3,1 млн. грн., 12 підприємствах-банкрутах – 3,6 млн. грн. та 1 економічно неактивному підприємстві – 0,1 млн. грн.


Найбільша сума заборгованої заробітної плати залишається на підприємствах-банкрутах міста Хмельницького (0,8 млн. грн.), Полонського (1,5 млн. грн.), Ярмолинецького (0,6 млн. грн.) та Славутського (0,4 млн. грн.) районів.


Підсумовуючи результати засідання комісії В. Процюк наголосив, що у липні у порівнянні до січня місяця поточного року заробітна плата одного штатного працівника по області зросла на 745 грн. або на 27% і становила 3482 грн., але питання підвищення рівня заробітної плати на підприємствах області залишається не менш важливим.


Результати роботи комісії обговорені на оперативній нараді Відділення.