E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Н. Жуковська, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Миколаївській області

M1003201603 березня 2016 року в приміщенні Миколаївської обласної ради профспілок відбувся Пленум обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я у роботі якого взяли участь начальник відділення НСПП в Миколаївській області (далі – Відділення) О. Євченко, заступник начальника управління охорони здоров'я Миколаївської обласної державної адміністрації, заступник начальника головного управління Держсанепідслужби у Миколаївській області, голова обласної організації Товариства червоного Хреста, головні лікарі центральних районних лікарень, Центрів первинної медичної допомоги та голови районних та міських профспілкових організацій.

 

На початку Пленуму голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я, трудовий арбітр НСПП, Є. Заяць поінформувала присутніх про стан охорони праці та дотримання законодавства про працю у 2015 році. Так, станом на 1 січня 2016 року до складу Миколаївської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я входять: 1 об’єднаний профспілковий комітет, 18 районних рад, 1 міська організація, 76 профспілкових комітетів, 2 профспілкові організації, 2 студентських профкомів медичних коледжів, які об’єднують 19269 членів профспілки. У всіх закладах області 100% укладені колективні договори, де в розділі з питань охорони праці внесенні конкретні заходи щодо створення безпечних і здорових умов праці.

У виступі начальника Відділення О. Євченко проаналізовано хід виконання Угоди про співпрацю між Відділенням та обласною профспілкою працівників охорони здоров’я, дотримання чинного законодавства при реорганізації медичних установ. Учасників заходу було поінформовано про позитивний досвід вирішення колективного трудового спору (конфлікту) у державному закладі "Спеціалізована медико-санітарна частина № 2 Міністерства охорони здоров’я України" міста Южноукраїнська Миколаївської області.

Під час проведення заходу укладено нову Угоду про співпрацю між Відділенням та профспілкою, в рамках якої сторони планують продовжити правороз’яснювальну роботу у медичних колективах області.