E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

ММаксименко, заступник начальника відділення НСПП в Чернігівській області завідувач сектора правового забезпечення

10 березня 2016 року відбулось засідання Новозаводської районної у місті Чернігові комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів (далі – Комісія), в якому взяла участь заступник начальника відділення НСПП в Чернігівській області – завідувач сектора правового забезпечення М. Максименко.

На початку засідання голова Комісії (голова Новозаводської районної у місті Чернігові ради) О.Атрощенко охарактеризував стан виплати заборгованості із заробітної плати на підприємствах району. Акцентував увагу присутніх на проблемних підприємствах, де у зв’язку із невиконанням графіків погашення зростає заборгованість із виплати заробітної плати.

Запрошені на Комісію керівники підприємств-боржників відзвітувалися про причини виникнення зарплатних боргів та заходи, що були запроваджені для їх усунення. Основними з них залишаються затримка розрахунків за виконані роботи з державного та місцевих бюджетів, значна кредиторська та дебіторська заборгованість підприємств-боржників, незбалансованість можливостей підприємств з потребами ринків збуту, недостатній рівень претензійно-позовної роботи, неефективне застосування процедур реструктуризації, санації чи банкрутства.

Під час виступу М. Максименко поінформувала присутніх про те, що у даний час Відділення сприяє врегулюванню стану соціально-трудових відносин у державному закладі "Вузлова лікарня станції Чернігів Південно-Західної залізниці".

За результатами засідання Комісією прийнято рішення активізувати роботу у напрямі недопущення порушень законодавства про працю на підприємствах, в установах і організаціях району.

Інформацію про роботу Комісії доведено до працівників Відділення з метою подальшої ефективної співпраці. Визначені подальші дії щодо активізації заходів, спрямованих на сприяння вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) у Чернігівській філії приватного підприємства "Компанія "ІнексУкрПаркет".