E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

К. Бадьон, заступник начальника відділення НСПП в Одеській області

Od11032016У рамках Меморандуму про співпрацю між Об’єднанням організацій роботодавців Одеської області та відділенням НСПП в Одеській області (далі – Відділення) з метою об’єднання зусиль, спрямованих на захист прав сторін соціального діалогу, Відділенням налагоджена та постійно вдосконалюється взаємодія з організаціями роботодавців області в питаннях сприяння поліпшенню стану соціально-трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та своєчасного їх вирішення, зниження рівня конфліктогенності.

10 березня п. р. відбулось засідання правління Міської організації роботодавців на якому був присутній начальник Відділення О. Шрамков.

На засідання були запрошені представники соціальних партнерів:голова Одеської обласної організації роботодавців, співголова тристоронньої соціально-економічної ради області Л. Шемякін, голова Федерації профспілок Одеської області В. Буратинський та інші.

Зі звітною доповіддю виступив голова Одеської міської організації роботодавцівЮ. Шендеровський, який зазначив, що значну увагу Організації було зосереджено на захисті прав та інтересів її членів, їх трудових колективів, безумовного і повного виконання рекомендацій та рішень Федерації роботодавців України, Статуту Одеської міської організації роботодавців, рішень зборів, подальшому розвитку та організаційному зміцненні Організації, підвищенні її авторитету як соціального партнера.

Ю. Шендеровський підкреслив, що одним з основних завдань Організації роботодавців є розвиток співробітництва по соціальному партнерству з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, професійними спілками.

Скорочення промислового виробництва, зупинка міських підприємств та зростання заборгованості із виплати заробітної плати, зростання рівня безробіття вимагає більш скоординованих спільних зусиль з керівництвом міста та області, Федерацією профспілок Одеської області, обласною організацією роботодавців, Відділенням у справі зміцнення соціально-економічного потенціалу, розвитку соціально-трудових відносин на підприємствах міста.

Під час обговорення слово взяв начальник Відділення О. Шрамков. У своїй промові він зосередив увагу присутніх на двох аспектах – соціальному діалозі та стані соціально-трудових відносин на підприємствах міста Одеси, зокрема на "Одеському НПЗ".

О. Шрамков подякував за конструктивну взаємодію з соціальними партнерами, плідну співпрацю з Відділенням та принципову позицію міської організації роботодавців і особисто її голови – Ю. Шендеровського та генерального директора виконавчої дирекції Одеської міської організації роботодавців, радника Одеського міського голови Є. Дрозда щодо зміцнення і розвитку соціально-трудових відносин між роботодавцями і найманими працівниками, ролі її членів під час проведення заходів по запобіганню виникнення та сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), пропаганді правових знань, стосовно роботи по укладенню та виконанню колективних договорів.

О. Шрамков висловив надію на подальшу співпрацю з питань врегулювання соціально-трудових відносин та підвищення правової культури у трудових колективах, налагодження соціального діалогу з метою забезпечення соціальної стабільності на підприємствах Одещини.