E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Н. Сенько, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Закарпатській області

 

Відповідно до змін, внесених до Бюджетного кодексу України наприкінці 2015 року, згідно яких відмінено надання з державного бюджету місцевим бюджетам субвенції на підготовку робітничих кадрів, а видатки на професійно-технічні заклади плануються у відповідних бюджетах міст обласного значення та обласних бюджетах, при затвердженні бюджету м. Мукачево на 2016 рік не заплановано видатки на фінансування трьох професійно-технічних закладів, розташованих у місті. Через відсутність фінансування виникла напружена ситуація, яка спричинила загострення стану соціально-трудових відносин у трудових колективах професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачево.

02 березня 2016 року з метою врегулювання стану соціально-трудових відносин начальник відділення НСПП в Закарпатській області (далі – Відділення) І. Палко провів узгоджувально-консультаційну зустріч з представниками Мукачівського центру професійно-технічної освіти. На зустрічі були присутні директор навчального закладу В. Панас, головний бухгалтер О. Скиба, уповноважена особа від трудового колективу М. Басараб, а також заступник начальника Відділення – завідувач сектора правового забезпечення В. Пазяк та завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Н. Сенько.

Працівниками Відділення роз’яснено застосування норм Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та можливі шляхи врегулювання стану соціально-трудових відносин у навчальному закладі, надано методичні матеріали з оформлення документів про порядок реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) та висування вимог найманих працівників, роз’яснено положення про порядок проведення страйку як крайнього засобу вирішення колективного трудового спору (конфлікту).

Разом з цим працівники Відділення ознайомили керівника навчального закладу з основними завданнями Національної служби посередництва і примирення та порядком вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

У зв’язку з тим, що працівники Мукачівського центру професійно-технічної освіти були учасниками акції соціального протесту, яку проводили представники всіх училищ м. Мукачево 29 лютого 2016 року шляхом блокування руху на міжнародній трасі сполученням Київ-Чоп, фахівцями Відділення звернуто увагу присутніх на те, що дана акція не відповідає нормам Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".