E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Ю. Сиротенко, заступник начальника відділення НСПП у Волинській області – завідувач сектора правового забезпечення

1503201614 березня у Волинській обласній державній адміністрації відбулось засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради, участь у якому взяв начальник відділення НСПП у Волинській області (далі – Відділення) В. Демидюк. Членство у тристоронній соціально-економічній раді сприяє тіснішій співпраці Відділення з профспілками, роботодавцями і органами влади у питаннях стабілізації стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях Волині.

 

Засідання провела співголова територіальної тристоронньої соціально-економічної ради, голова Федерації профспілок області І. Дубинка-Філософ. Від облдержадміністрації був присутній заступник голови облдержадміністрації С. Кошарук.

На засіданні було розглянуто низку питань, зокрема, обрання голови територіальної тристоронньої соціально-економічної ради; розгляд проекту територіальної угоди між Волинською облдержадміністрацією, обласним об'єднанням роботодавців та Федерацією профспілок області на 2016-2018 роки (далі – Угода); план роботи територіальної тристоронньої соціально-економічної ради на 2016 рік.

Голова Федерації профспілок області під час своєї доповіді наголосила, що в сучасних умовах питання забезпечення соціальної злагоди набуває першочергового значення, а його вирішення неможливе без ефективного та всебічного захисту інтересів усіх учасників трудових відносин. Соціальний діалог є одним з головних чинників забезпечення соціальної стабільності, запобігання виникненню соціальним конфліктам.

Відкритим голосуванням головою територіальної тристоронньої соціально-економічної ради на 2016 рік обрали В. Гунчика, голову Волинської облдержадміністрації.

З питання "Про розгляд проекту територіальної угоди між Волинською облдержадміністрацією, обласним об'єднанням роботодавців та Федерацією профспілок області на 2016-2018 роки" виступив кожен із співголів тристоронньої соціально-економічної ради.

Проект Угоди містить конкретні зобов'язання кожної Сторони у сфері соціально-трудових відносин, зокрема, колективно-договірного регулювання в системі оплати праці, продуктивної зайнятості, охорони праці. Угода передбачає співпрацю місцевих органів виконавчої влади, організацій роботодавців з профспілковими організаціями у налагодженні дієвого контролю за дотриманням трудового законодавства, встановлює спільні зобов'язання сторін у ліквідації в області такого явища як заборгованість із виплати заробітної плати, передбачає заходи соціального захисту населення тощо.

Заслухавши інформацію співголів було підписано Угоду.

Заступник голови облдержадміністрації С. Кошарук зауважив, що реалізація цієї Угоди дасть змогу на обласному рівні забезпечити регулювання виробничих та трудових відносин, консолідувати зусилля соціальних партнерів щодо вирішення найгостріших соціально-економічних питань.

Цього ж дня у Відділенні відбулась робоча нарада, на якій обговорено результати засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради з метою вжиття заходів спільно із соціальними партнерами для поліпшення стану соціально-трудових відносин у трудових колективах області.