E-MAIL РОЗСИЛКА



Joomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

В. Драгомерецька, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Черкаській області

15 березня 2016 року в. о. начальника відділення НСПП в Черкаській області (далі – Відділення) О. Петренко та завідувач сектора правового забезпечення Л. Єжель провели узгоджувальну зустріч з головою Черкаської об’єднаної профспілкової організації працівників шляхових господарств Г. Овчаренко та юрисконсультом ДчП "Черкаський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" В. Драченком.

Під час зустрічі О. Петренко повідомив присутнім, що наказом від 10.03.2016 № 27 Відділенням взято на облік стан соціально-трудових відносин на ДП "Черкаський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" у зв’язку з невиконанням вимог законодавства про працю в частині наявності заборгованості із виплати заробітної плати.

В. Драченко поінформував, що фінансування з держбюджету ДчП "Черкаський облавтодор" на 2016 рік передбачено у сумі 8,4 млн. грн., в той час як станом на 02.02.2016 підприємству вже сплачено за виконані роботи 8,2 млн. грн. Ліміти фінансування на 2016 рік практично вичерпані.

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати станом на 15.03.2015 складає 4,1 млн. грн. Можливості вирішення проблеми фінансування робіт з експлуатації, утримання та ремонту доріг за рахунок місцевих бюджетів обмежені.

Г. Овчаренко наголосила, що ігнорування ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" звернень ДчП "Черкаський облавтодор" щодо виділення лімітів фінансування на 2016 рік призвело до дестабілізації стану соціально-трудових відносин на підприємстві та вимог найманих працівників про термінове погашення заборгованості із виплати заробітної плати та повідомила, що протягом робочого тижня профспілкою буде прийнято рішення про можливість вступу найманих працівників у колективний трудовий спір (конфлікт).

Під час зустрічі, представникам профспілки та ДчП "Черкаський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" було надано необхідні консультації та роз’яснення щодо порядку вступу найманих працівників у колективний трудовий спір (конфлікт) відповідно до положень Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та надані зразки необхідних документів.