E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

О.Бубнова, головний спеціаліст відділення НСПП в Одеській області

IMAG949930 березня 2016 року в приміщенні Одеської міської ради відбулось засідання міської тристоронньої соціально-економічної ради (далі – Рада) в якому взяв участь начальник відділення НСПП в Одеській області (далі – Відділення) О. Шрамков.

На засіданні Ради розглянуті питання про:підсумки виконання у 2015 році Угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в м. Одеса; хід виконання програми малого і середнього підприємництва в м. Одеса на 2014-2015 роки; підсумки реалізації Міської цільової програми «Здоров’я» на 2015-2017 роки; проблемні питання зі сплати земельного податку підприємствами міста, введеного рішенням Одеської міської ради від 10.06.2015 №6762-VI.

Заступник міського голови З. Цвірінько підвела підсумки соціально-економічного розвитку м. Одеса у 2015 році.

У обговоренні взяли участь соціальні партнери: співголова Ради, голова Федерації профспілок Одеської області В. Буратинський, співголова Ради голова Одеської міської організації роботодавців Ю. Шендеровський, генеральний директор виконавчої дирекції Одеської міської організації роботодавців Є. Дрозд та начальник Відділення О. Шрамков.

Під час обговорення основну увагу було зосереджено на питанні зростаючої заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств міста Одеси, серед яких основним боржником є ПАТ «Одеський нафтопереробний завод».

О. Шрамков поінформував учасників соціального діалогу про хід вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між сторонами соціально-трудових відносин ПАТ «Одеський НПЗ», а також про вжиті заходи з метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємства.

На нараді у Відділенні фахівцями було обговорено результати засідання Ради та визначено основні завдання, які потребують вирішення у найближчий час.