E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

О. Клепач, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

02 листопада головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) О. Клепач взяла участь у засіданні обласної галузевої комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах промисловості, паливно-енергетичного комплексу, транспорту і зв’язку (далі – Комісія), яке пройшло під головуванням заступника директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької обласної державної адміністрації М. Барановської.

На засіданні Комісії розглядались питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на ДП "Державний науково-дослідний та проектний інститут титану" м. Запоріжжя та ЗДП "Кремнійполімер" м. Запоріжжя.

На початку засідання заступник директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької обласної державної адміністрації М. Барановська доповіла, що із загальної суми заборгованості із виплати заробітної плати працівникам Запорізької області, яка станом на 01.10.2016 становила 31,8 млн. грн., 58% припадає на промислові підприємства.

До кола економічно активних підприємств промисловості, що мають станом на 01.10.2016 значні борги із виплати заробітної плати, входять: Командитне товариство "Запорізький завод високовольтної апаратури – Вакатов" і компанія" (м. Запоріжжя), ДП "Державний проектний інститут "Запоріжцивільпроект" (м. Запоріжжя), ПАТ "Мелітопольський завод холодильного машинобудування "Рефма" (м. Мелітополь), ДП "Мелітопольський завод "Гідромаш" (м. Мелітополь).  

У ході роботи Комісії було заслухано запрошених керівників підприємств, які доповіли про стан виплати заробітної плати та хід виконання графіків погашення боргів по заробітній платі, окреслили проблеми підприємств та ймовірні джерела погашення.

О. Клепач зазначила, що у жовтні 2016 року, у зв’язку з утворенням боргів по заробітній платі, стан соціально-трудових відносин на ДП "Державний науково-дослідний та проектний інститут титану" (м. Запоріжжя) було взято Відділенням на облік з метою здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту).

У результаті обговорення по кожному підприємству Комісією винесено протокольне рішення щодо строків погашення заборгованості із виплати заробітної плати. 

По закінченню засідання, на робочій нараді з працівниками Відділення, О. Клепач доповіла про результати роботи Комісії з метою вдосконалення превентивної роботи на зазначених підприємствах.