E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

М. Пель, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області 

02 листопада 2016 року відбулась конференція Запорізької обласної організації професійної спілки працівників культури України, в якій взяв участь начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак та представники членських організацій даної профспілки.

Учасниками конференції було розглянуто питання захисту трудових та соціально-економічних прав трудящих.

Під час виступу голова Запорізької обласної організації професійної спілки О. Бойко звернула увагу присутніх на стан соціально-трудових відносин у закладах культури в регіоні. Окреслила основні проблемні питання даної галузі та шляхи їх вирішення.

У ході заходу начальник Відділення поінформував присутніх про напрями діяльності Відділення та звернув увагу присутніх, що одними із основних завдань НСПП є сприяння поліпшенню стану соціально-трудових відносин та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), взаємодії сторін соціально-трудових відносин у процесі врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів), що виникли між ними. Надав роз’яснення практичного застосування Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», навів приклади успішного їх вирішення.

На виконання Закону України «Про соціальний діалог в Україні» проконсультував присутніх представників профспілок про здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та порядку подання документів профспілковими організаціями для проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності відповідно до Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців на територіальному рівні.

По закінченню заходу голова Запорізької обласної організації професійної спілки працівників культури подякувала С. Четвертаку за надані роз’яснення та зауважила, що така співпраця з Відділенням дасть змогу підвищити рівень правових знань з питань застосування чинного законодавства під час вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).