E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

С. Кошевко, головний спеціаліст відділення НСПП в Хмельницькій області

xm2903201728 березня 2017 року під головуванням голови облдержадміністрації О. Корнійчука, проведено розширене засідання колегії Хмельницької обласної державної адміністрації (далі – Колегія).

На засіданні були присутні: голова Хмельницької обласної ради М.Загородний, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, голови міських (міст обласного значення) рад, голови об’єднаних територіальних громад.

У засіданні Колегії взялаучасть начальник відділення НСПП в Хмельницькій області (далі – Відділення) Т. Бабич.

Відкриваючи засідання О. Корнійчук повідомив, що пріоритетними напрямами роботи Хмельницької облдержадміністрації і місцевих органів влади залишається питання щодо підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам та виведення такої із «тіні».

Так, основним питанням порядку денного Колегії було питання щодо виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27.01.2017 № 23/2017-р «Про виконання вимог законодавства щодо забезпечення мінімальної заробітної плати в області».

Водночас на засіданні повідомили, що системна робота органів виконавчої влади Хмельниччини дозволила у сучасних та непростих умовах забезпечити стабільність розвитку економіки краю і не допустити суттєвого погіршення соціальних стандартів життєдіяльності населення області.

Директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Ю. Гриневич поінформував, що у результаті проведеної спільної роботи середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у січні поточного року по області становила 5027,4 грн., що на 1633,0 грн. або на 48,1% більше у порівнянні до січня 2016 року і склала 83,7% заробітної плати по Україні (6008 гривень).

Так, найвищі розміри середньої номінальної заробітної плати спостерігались у працівників фінансової та страхової діяльності (7716,5 грн.), промисловості (5704,2 грн.), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (5562,9 грн.).

Серед питань, що розглядалися на Колегії було питання про підведення підсумків економічного і соціального розвитку області.

Виступаючі на Колегії висловили свої позиції та бачення шляхів розвитку економіки районів та області в цілому.

За результатами розгляду першого питання порядку денного Колегії було прийнято відповідне рішення, з яким ознайомлено на оперативній нараді працівників Відділення.

Також, висновки засідання використані для планування подальшої роботи із запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння своєчасному їх вирішенню.