E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

О. Клепач, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

23 березня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) Сергій Четвертак взяв участь у засіданні Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), яке відбулось під головуваннямзаступникаміського голови В. Малиш.

 Згідно порядку денного були розглянуті питання: про організацію роботи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, ЄСВ, платежів до Пенсійного фонду на підприємствах державної форми власності міста Запоріжжя; про стан виконання протокольних доручень міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Начальник управління соціального захисту населення запорізької міської ради Ольга Полковнікова зазначила, що станом на 01 березня 2017 року борги із виплати заробітної плати існують на 29 підприємствах м. Запоріжжя та складають 50 млн., у тому числі на 19 економічно активних підприємствах заборгованість із виплати заробітної плати складає 39,2 млн. грн. 5048 працівникам.

У ході засідання були заслухані керівники підприємств Запоріжжя, які мають борги із виплати заробітної плати:  ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Дніпроенергосталь», ДП "Державний науково-дослідний та проектний інститут титану", Запорізьке державне підприємство "Радіоприлад". Керівники зазначених підприємств доповіли про причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати та вжиті заходи щодо її ліквідації.

Під час обговорення проблем ДП "Державний науково-дослідний та проектний інститут титану", яке перебуває на обліку Відділення щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), Сергій Четвертак зазначив, що стан соціально-трудових відносин на підприємстві нестабільний та ініціював більш детальний розгляд ситуації на підприємстві, зокрема роботу з дебіторами, на засіданні обласної галузевої комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької обласної адміністрації.

Члени Комісії також заслухали голів районних комісій з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат щодо виконання протокольних доручень міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

По закінченню заходу начальником Відділення проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста та вирішено ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Дніпроенергосталь» м. Запоріжжя взяти на облік Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).