E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

Б.Старунчак, провідний спеціаліст відділення НСПП в Закарпатській області

30 березня 2017 року у приміщенні Закарпатської обласної держадміністрації відбулось чергове засідання Закарпатської обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу. Участь в роботі Комісії взяв провідний спеціаліст відділення НСПП в Закарпатській області (далі – Відділення) В. Пазяк.

На засіданні розглянуто питання погашення заборгованості в розрізі районів та міст області, заслухано представників департаменту соціального захисту населення ОДА, Головного Управління Пенсійного фонду в Закарпатській області, Управління Держпраці у Закарпатській області, Головного управління статистики у Закарпатській області, райдержадміністрацій, міських рад, адміністрацій проблемних підприємств та ін.

Серед розглянутих підприємств членами Комісії звернуто особливу увагу на ДП «Центр державного земельного кадастру», ДП «Закарпатський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», ДП «Виробнича дирекція Солерудліквідація», ДП «Великолазівський».

Найбільше занепокоєння викликала ситуація на ДП «Виробнича дирекція Солерудліквідація», оскільки станом на цей час на підприємстві існують вже 2 боржники – ліквідаційна комісія та адміністрація. Депутати Тячівської РДА для пришвидшення вирішення проблеми планують розглянути дане питання на відповідній черговій районній сесії. Також планується проведення перевірки Управлінням Держпраці у Закарпатській області на підприємстві. Щодо інших суб’єктів господарювання Комісією також прийняті відповідні рішення, направлені на погашення заборгованості найманим працівникам.

Інформація, отримана на засіданні Комісії, обговорена та проаналізована працівниками Відділення, після чого прийнято рішення щодо продовження роботи по запобіганню виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) та сприянню їх вирішення.