E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Відділення Національної служби посередництва і примирення у Черкаській області (далі – Відділення) продовжує роботу щодо здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців на територіальному рівні.

 

Так, 1 квітня 2019 року в приміщені Черкаської дирекції Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» (далі – УДППЗ «Укрпошта») було проведено «круглий стіл» з представниками Черкаської обласної організації профспілки працівників зв’язку дирекції УДППЗ «Укрпошта» та профспілкової організації Черкаської філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком».

 

Оскільки відповідно до ст. 7. п. 2 Закону України «Про соціальний діалог в Україні» підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців здійснюється один раз на п’ять років, вищезазначені профспілкові організації готують документи щодо підтвердження репрезентативності. Отже під час цього заходу із представниками профспілкових організацій було проведено методичну роботу щодо проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності, надано роз’яснення щодо термінів подання документів на розгляд Комісії Відділення та перелік документів і зразки документів для оформлення відповідно до Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та роботодавців.

 

Голова Черкаської обласної організації профспілки працівників зв’язку дирекції УДППЗ «Укрпошта» Лонська Ю.В. проінформувала присутніх, що з 1 січня 2019 року Укрпошта підвищила посадові оклади операторам міських відділень із найбільшими обсягами відправлень і платежів, наступні два етапи підвищення посадових окладів з 1 квітня та з 1 липня 2019 року для листонош та начальників сільських поштових відділень. Також вона зазначила, що «Укрпошта» працює над вдосконаленням якості послуг, зменшенням строків доставки, оновленням та комп’ютеризацією відділень поштового зв’язку. Через це компанія проводить реорганізацію мережі Центрів поштового зв’язку з метою оптимального її використання, щоб позбавитись дублювання функцій, скоротити адміністративний штат. При цьому управлінські функції з центрів поштового зв’язку передаються на рівень дирекції (наприклад, функції бухгалтерського обліку, персоналу та оплати праці, торгівельної діяльності, перевезення пошти, охорони, тощо). Це означає, що у філіях «Укрпошти» проводиться злиття, приєднання або передача центрів поштового зв’язку від одних структурних підрозділів до інших. Ці процеси є внутрішніми процесами реорганізації управлінських функцій, адміністративного перепідпорядкування в компанії і не передбачають ні власне скорочення центру, ні скорочення мережі відділень зв’язку. Зважаючи на надану інформацію, голова Профспілки повідомила що після проведення реорганізації буде підготовлено пакет документів щодо підтвердження репрезентативності.

 

По завершенню заходу з представниками профспілкових організацій було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю та надання необхідних консультацій фахівцями Відділення, а також запропоновано здійснити підписку Бюлетеня Національної служби посередництва і примирення.