E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
KHM06012022Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні", Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення НСПП в Хмельницькій області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок і організацій роботодавців (Комісія) здійснено заходи щодо підтвердження репрезентативності Організації роботодавців Хмельницької області та Об'єднання організацій роботодавців Хмельницької області.
За результатами аналізу поданих документів, в установленому порядку, Комісією підготовлено висновки про підтвердження репрезентативності Організації роботодавців Хмельницької області та Об'єднання організацій роботодавців Хмельницької області на територіальному рівні.
05 січня, під час робочої зустрічі, начальник Відділення С. Паюк вручила голові Організації роботодавців Хмельницької області та Об'єднання організацій роботодавців Хмельницької області І. Дунцю свідоцтва про підтвердження репрезентативності для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.