E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
ZAK10012022Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні", Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 №73, Комісією відділення НСПП в Закарпатській області (Відділення) з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок і організацій роботодавців (Комісія) здійснено заходи щодо підтвердження репрезентативності Закарпатської обласної ради професійних спілок.
За результатами проведеного аналізу поданих до Відділення документів Комісією підготовлено висновок про підтвердження репрезентативності Закарпатської обласної ради професійних спілок на територіальному рівні.
10 січня відбулася робоча зустріч начальника Відділення І. Палка з головою облпрофради І. Зелінським, під час якої вручено Свідоцтво про підтвердження репрезентативності Закарпатської обласної ради професійних спілок для участі у колективних переговорах з укладання територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.
Насамкінець зустрічі досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці з метою забезпечення здійснення соціального діалогу в області.