E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні", Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення НСПП в Рівненській області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок і організацій роботодавців здійснено заходи щодо підтвердження репрезентативності Рівненської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
За результатами аналізу поданих документів, в установленому порядку, Комісією підготовлено висновок про підтвердження репрезентативності Рівненської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на територіальному рівні.
Так, наприкінці червня, начальник Відділення Т. Фокіна, на підставі прийнятого рішення, вручила голові профспілки Ю. Кравцю Свідоцтво про підтвердження репрезентативності Рівненської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та делегування представників до органів соціального діалогу.