E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні", Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення НСПП в Кіровоградській області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок і організацій роботодавців здійснено заходи щодо підтвердження репрезентативності Кіровоградських обласних організацій профспілок.
За результатами проведеного Комісією аналізу поданих до Відділення документів обласні організації профспілок визнані такими, що підтвердили репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.
06 липня 2022 року начальник Відділення О. Крайносвіт взяла участь у роботі Президії Федерації професійних спілок Кіровоградської області, під час якої вручила свідоцтва про підтвердження репрезентативності: голові Федерації професійних спілок Кіровоградської області М. Баланенку, голові Кіровоградської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу М. Чуйку, голові Кіровоградської обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України С. Дергачову, голові Кіровоградської обласної організації професійної спілки працівників житлово-комунального господарства місцевої промисловості, побутового обслуговування населення О. Глущенко.