E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні", Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення НСПП в Тернопільській області (Відділення) з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок і організацій роботодавців здійснено заходи щодо оцінки відповідності критеріям репрезентативності Об'єднаної територіальної профспілкової організації Шумщини Профспілки працівників освіти і науки України.
За результатами проведеного аналізу поданих до Відділення документів Комісією підготовлено висновок про відповідність критеріям репрезентативності Об'єднаної територіальної профспілкової організації Шумщини Профспілки працівників освіти і науки України на територіальному рівні.
13 вересня, під час робочої зустрічі, начальник Відділення Н. Шершньова на підставі прийнятого рішення, вручила голові профспілкової організації С. Демчук Свідоцтво про відповідність критеріям репрезентативності для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.