E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
TER01.12.2022Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні", Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення НСПП в Тернопільській області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок і організацій роботодавців, здійснено заходи щодо підтвердження репрезентативності Тернопільської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
За результатами проведеного Комісією аналізу та вивчення поданих до Відділення документів Тернопільська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України визнана такою, що підтвердила свою репрезентативність на територіальному рівні.
30 листопада 2022 року у ході засідання президії ради Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України в урочистій обстановці начальник відділення НСПП в Тернопільській області Н. Шершньова вручила голові Тернопільської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Л. Мокей Свідоцтво про визнання вищезазначеної профспілки такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.
На завершення зустрічі досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці з метою розвитку соціального діалогу в області.